Pristatymas

Pristatymo būdai, terminai

Užsakymus pristatome Jūsų pasirinktu būdu:

Lietuvoje:

Sukneles pristatome iki namų durų DPD kurjeriu. Pristatymo terminas 3-5 darbo dienos;

Aksesuarus išsiunčiame į Omniva ar kitus paštomatus Lietuvoje. Pristatymo terminas 3-5 darbo dienos (jeigu vienu užsakymu perkate ir suknelę ir aksesuarus, užsakymą pristatome tik DPD kurjeriu).

Užsienyje:

• Išsiunčiame Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas priklauso nuo paskirties šalies ir Lietuvos pašto taikomų terminų;

• Į Europos sąjungos šalis taip pat siunčiame DPD kurjeriu. Pristatymo terminas 7-14 darbo dienų.

DĖMESIO: Dėl COVID-19 situacijos ir padidėjusio pašto bei kurjerių tarnybų darbo krūvio pristatymas gali vėluoti iki 10 d.d. Deja, mes negalime to įtakoti ir neprisiimame atsakomybės už tokį vėlavimą.

Jeigu dėl nenumatytų negalėsime pristatyti siuntos aukščiau numatytu terminu, ir informuosime Jus apie vėlesnį pristatymo terminą.

Pristatymo kainos

Šiame skyrelyje nurodytos kainos yra orientacinės. Tikslias ir galutines kainas matysite prie užsakymo metu pasirinkto pristatymo būdo.

Lietuvoje:

• DPD kurjeris: 5,99 Eur su PVM;

• DPD kurjeris atsiskaitant pristatymo metu: 6,99 Eur su PVM;

• Paštomatai: 2,99 Eur su PVM

• Užsakymą atsiimant aromáma parduotuvėse, pristatymo mokestis netaikomas.

Užsienyje:

• Lietuvos paštas: 7 eur

• DPD kurjeris: 10 eur

Informavimas apie pristatymą

Kai užsakymas bus išsiųstas, perduotas kurjeriui arba paruoštas atsiimti, elektroniniu paštu gausite atitinkamą pranešimą.

Kai siunta siunčiama į paštomatą, gausite SMS žinutę apie siuntos pristatymą, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti.

Jeigu gavote iš mūsų el. pranešimą, kad Jūsų siunta išsiųsta, tačiau daugiau kaip 5 d.d. negaunate nei SMS pranešimo apie siuntos pristatymą, nei pačios siuntos, parašykite mums žinutę FB arba el. paštu info@dresslikearomama.lt su savo užsakymo numeriu ir mes būtinai padėsime surasti Jūsų siuntą.

Svarbu žinoti, kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik pirmadienį arba antradienį, nes savaitgaliais pristatymo tarnybos nedirba.

Atsiėmimas

Užsakę pristatymą kurjeriu iki namų durų, pristatymo metu turėtumėte būti namuose ir priimti siuntą.

Užsakę pristatymą į paštomatą, siuntinį iš paštomato turite atsiimti per siuntų tarnybos nustatytą terminą.

Atsiimdami siuntą iš kurjerio ar mūsų firminės parduotuvės, apžiūrėkite siuntos būklę. Pastebėję kokių nors siuntos pažeidimų (pažeista, sušlapusi pakuotė ir pan.), paprašykite siuntos apgadinimo faktą ir požymius pažymėti siuntos atsiėmimo dokumentuose. Jeigu siuntinys pristatomas į paštomatą, gautų prekių asortimentą, kiekį ir jų būklę patikrinkite nedelsdami po siuntos atsiėmimo.

Jeigu siunta ar prekė pažeista arba neatitinka užsakymo, nedelsdami, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną, praneškite apie tai mums el. paštu info@dresslikearomama.lt arba privačia žinute mūsų Facebook ar Instagram paskyroje ir mes padėsime išspręsti neatitikimus.

Išsamią informaciją apie užsakymų pristatymo, atsiėmimo ir siuntos patikrinimo sąlygas rasite Pirkimo – pardavimo taisyklėse.